В райдержадміністрації підвели підсумки роботи структурних підрозділів

DSC_1202Голова райдержадміністрації Павло Басараба за участі своїх заступників та керівника апарату, провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА.

Мова йшла про підсумки роботи підрозділів райдержадміністрації протягом 2016 року.

Під час наради кожен із керівників проінформував очільника РДА про стан справ у галузі, про виконану роботу та завдання і плани на наступний рік. Звернули увагу і на проблемні питання. Інформацію кожного з доповідачів взято до уваги.

DSC_1197Проаналізувавши роботу та визначивши основні пріоритетні питання, голова райдержадміністрації дав відповідні доручення. Вкотре Павло Васильович наголосив на необхідності відповідального підходу кожного держслужбовця до виконання своїх функціональних обов’язків.

Остання зміна сторінки: 01-02-2017 17:31