В Ужгороді вшанували пам’ять жертв Голокосту

17012717131v27 січня світ вшановує пам’ять жертв Голокосту. Річницю визволення в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау відзначили і на Закарпатті.
Меморіальний захід в Ужгороді відбувся біля пам’ятника жертвам Голокосту, встановленого поруч з обласною філармонією (колишня синагога). Тут зібралися представники єврейської громади області, небайдужі містяни. Участь у заході також взяли заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Олександр Петік, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, а також дипломати – Генеральні консули Словаччини та Угорщини в Ужгороді – Янка Буріанова та Йожеф Бугайла.
Ребе Вільгельм Мендел прочитав поминальну молитву, після котрої присутні вшанували жертв Голокосту хвилиною мовчання.
Учасники заходу запалили шість лампадок у пам'ять шести мільйонів невинних жертв та за єврейською традицією поклали до пам’ятника квіти та каміння.

Остання зміна сторінки: 30-01-2017 09:45