У День туризму відзначили кращих

16092714361v27 вересня в Україні відзначається День туризму, який збігається з Всесвітнім днем туризму. З цієї нагоди в обласній державній адміністрації зібралися кращі фахівці галузі,ті, хто створює туристичний імідж Закарпаття.
Вітаючи присутніх, голова державної адміністрації Геннадій Москаль відзначив, що Закарпаття вперше у цьому році вийшло у лідери в системі внутрішнього туризму. За оцінками експертів та соцопитуваннями кожен третій мешканець України хотів би тут відпочити. Сприяють цьому відремонтовані та побудовані дороги, велика кількість етнографічних та гастрономічних фестивалів. Це велика заслуга тих, хто розвиває туристичну сферу Закарпаття.
Він висловив вдячність суб’єктам туристичної діяльності, всім ентузіастам туристичної справи, хто перетворює край у привабливий регіон для відпочинку, оздоровлення, ведення бізнесу та залучення інвестицій.
За вагомий внесок у розвиток туристичної галузі Почесною Грамотою облдержадміністрації було нагороджено Ярослава Анталовського - директора товариства з обмеженою відповідальністю «Термал-Стар», Ужгородський район, Ірину Бирак - менеджера з розвитку туризму готелю «Наталія», Воловецький район, Віталія Вовчика - керівника громадської організації «Не межа…», Тячівський район, ЛаслаГаласа - начальника відділу культури і туризму Берегівської райдержадміністрації, Валентину Горнецькі - завідувачку сектору туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської райдержадміністрації, Надію Попович - директора готельного комплексу «Квітка Закарпаття», Свалявський район, Романа Рябця - директора туристичного комплексу «Шепіт Карпат», Міжгірський район. А також оголошено Подяку голови облдержадміністрації Петру Горзову - власнику сільської садиби «Турянський двір», Перечинський район, Володимиру Клованичу - власнику садиби «Стара підкова», Іршавський район, Арсену Мелкумяну - керівнику готельно-ресторанного комплексу «Кілікія», місто Ужгород, Світлані Черновій - директору туристичного оператора малого комунального підприємства «Екскурсія», місто Мукачево, Лесі Попович - приватному підприємцю, місто Берегово.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 27-09-2016 15:51