Шановні краяни, працівники туристичної галузі!

9a1a8291Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем туризму!

Туризм – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних та міжнародних обмінів та людських контактів.

Треба багато і наполегливо працювати, аби туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для району та держави. Наше неповторна та мальовнича Рахівщина варта того, щоб відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Впевнені, що основні здобутки туристичної галузі Рахівського району ще попереду.

Тож щиро бажаємо працівникам туристичної галузі вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                         Павло Басараба

в.п. голови Рахівської районної ради                                                  Іван Копич

Остання зміна сторінки: 27-09-2016 09:45