Рахівщина взяла участь в Міжнародному туристичному тижні

123-24 вересня, в м. Ужгород у рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті відбулася Міжнародна туристична виставка-ярмарок,,Тур'євроцентр Закарпаття-2016” та Міжнародний інвестиційний форум ,,Закарпаття – бізнес у центрі Європи”.

Активну участь у заходах прийняла і Рахівська районна державна адміністрація, представивши свої експозиції з оригінальними предметами побуту та одягу гуцулів, оскільки бренд Рахівщини – автентична гуцульщина, та невідємна її складова - бриндзя.

В рамках заходів Рахівщину нагородили за перемогу в обласному конкурсі ,,10 цінностей Закарпаття туристичного”. Конкурс проводився в трьох номінаціях: архітектурна цінність, культурна цінність  та природна цінність. Так, район відзначили за ,,Струківську церкву” в смт. Ясіня, церкву Святого Миколая в с. Середнє Водяне, фестиваль-ярмарок ,,Гуцульська бриндзя”, трембіту, музей гуцульської різьби Юрія Павловича в м. Рахів і гору Говерла.

Остання зміна сторінки: 26-09-2016 19:44