Шановні працівники лісового господарства Рахівщини!

39_buket_cvetov_0Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси - це прекрасний, здатний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Для України це безцінний дар, особливе багатство.

Охорона цього безцінного дару природи - високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.

Сподіваємось, що ваша важка наполеглива праця щодо збереження, раціонального використання та відтворення лісів на Рахівщині буде взірцем для всіх інших.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Рахівщини, бажаємо Вам міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                         Павло Басараба

в.п. голови Рахівської районної ради                                                              Іван Копич

Остання зміна сторінки: 18-09-2016 08:38