Шановні рятівники!

1471Щиро вітаємо усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Рахівського району з професійним святом - Днем рятівника!

Відзначення Вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте побажати усім Вам міцного здоров'я, всіляких гараздів і якомога менше тривожних викликів. Хай Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

Зі святом Вас!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                         Павло Басараба

в.п. голови Рахівської районної ради                                                              Іван Копич