Заступник керівника краю провів прийом громадян

01Понад два десятка звернень розглянув сьогодні, 13 вересня, заступник голови-керівник апарату Закарпатської ОДА Олександр Петік під час чергового прийому громадян.

Більшість звернень стосувалися надання матеріальної допомоги, насамперед на лікування. Просили мешканці краю і про отримання земельних ділянок, забезпечення житлом та ряд інших питань.
Зокрема, директор Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» Василина Марко звернулася з питанням щодо ремонту приміщення центру. За кошти з міського бюджету там наразі триває косметичний ремонт, однак, задля теплозбереження та економії коштів на оплату за енергоносії, центру необхідно утеплити фасад та замінити двері.
За підсумками розгляду звернень О. Петік дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації. У процесі спілкування надавалися фахові консультації, визначалися конкретні завдання.

Остання зміна сторінки: 14-09-2016 14:27