Всі населені пункти Рахівщини відзначили за чудову організацію XVI фестивалю-ярмарку ,,Гуцульська бриндзя”

img_0327У рамках свята бриндзі села, селища і місто Рахів змагалися за першість у семи номінаціях. Кожен населений пункт представив виставку народних умільців, щоб показати кращі надбання у вишивці, різьбі по дереву, ткацтві та інших жанрах прикладного мистецтва, а також представили творчі колективи, смачну бриндзю і вурду.

8 вересня, голова райдержадміністрації Павло Басараба, заступник голови районної ради Іван Копич і голова райтовариства ,,Гуцульщина” Іван Беркела, вручили головам органів місцевого самоврядування грамоти та медалі за перемогу в номінаціях:

,,Найкращі газда і газдиня садиби” – Водиця, Великий Бичків, Луг;

,,Народно-музичне мистецтво” – Біла Церква, Ясіня, Розтоки;

,,Роботи народних умільців” – Кобилецька Поляна, Кваси, Верхнє Водяне;

,,Кращий ватаг” – Косівська Поляна, Видричка, Середнє Водяне;

,,Найкраща продукція вівчарства” – Луги, Чорна Тиса, Білин;

,,Найсмачніші гуцульські страви” – Костилівка, Ділове, Росішка;

,.Краща садиба Рахівщини XVІ-го фестивалю-ярмарку ,,Гуцульська бриндзя”” – Богдан, Рахів, Лазещина.

Подяками за допомогу в організації Міжнародного гуцульського фестивалю і фестивалю-яфестивалів нагородили  голову райтовариства ,,Гуцульщина” Івана Беркелу і гумориста Ігоря Іванківа.

Відзначили також всіх трембітарів району, які взяли участь у встановленні рекорду - ,,Найбільша кількість трембіт на одній локації”.

Остання зміна сторінки: 10-09-2016 13:52