Шановні спортсмени, ветерани спорту, організатори фізкультурно-спортивної сфери, любителі спорту й уболівальники!

1498Сердечно вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Рахівщина багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за мажами області, зберігали і примножували славні традиції спорту, зміцнювали авторитет нашого краю. Ці успіхи – результат таланту та наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів фізкультурного руху.

Бажаємо вам спортсмени міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог!

Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                           Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                              Василь Дан

Остання зміна сторінки: 09-09-2016 16:48