Голова РДА проінспектував навчальні заклади району

IMG_8919Аби пересвідчитися в тому, що школи і садочки на Рахівщині утримуються у належному стані, голова райдержадміністрації Павло Басараба протягом минулого тижня, вкотре навідався до кількох таких закладів - Видричанської ЗОШ, Розтоківської ЗОШ, Костилівської ЗОШ і ДНЗ.
Здійснивши позапланову перевірку виконання розпоряджень та доручень голови РДА освітніми і дошкільними навчальними закладами щодо покращення благоустрою та проведення санітарного дня з очищення території, а також належної роботи закладів, виявилося, що не всі керівники сумлінно виконують свої обов'язки.

За результатами поїздки, керівника Видричанської ЗОШ притягнуто до дисциплінарної відповідальності та доручено виправити всі недоліки, які виявили у школі.

Остання зміна сторінки: 12-04-2016 10:05