15 тисяч закарпатських школярів одночасно промовили молитву за мир в Україні

660Більше тисячі учнів Виноградівської школи №8, та ще близько 14 тисяч учнів усіх шкіл району взялися за руки, та одночасно промовили слова молитви: «Щастя потрібне кожній дитині, Дай же нам, Боже, мир в Україні!».
Суть акції полягала у прагненні нагадати про необхідність миру для дітей. Найбільше школярів зібралося у місцевій ЗОШ №8, де після коротких виступів та урочистостей в небо випустили голубів - символів миру. Відтак діти взялися за руки і промовили слова-заклики до Бога.
Ініціатором цієї міжнародної дитячої акції стала ізраїльська школярка Сіма, яка народилася в Україні. Вона і її друзі прислали своїм одноліткам у Виноградівський район на Закарпатті символи миру - оливкові листочки зі Святої Землі. Під керівництвом Центру Позашкільної Роботи з Дітьми і Ради Старшокласників школярі Виноградівського села Новоселиця приклеїли ці листочки до карток із зображенням голуба миру і передали їх в усі школи району.

Остання зміна сторінки: 08-04-2016 10:35