Голова райдержадміністрації Павло Басараба доручив встановити цілодобовий пост при в’їзді в селище Великий Бичків

IMG_8855Таку пропозицію обговорили на нараді голови РДА з прикордонними службами, лісівниками, правоохоронними органами та органами прокуратури.

- Через контрабанду цигарок та незаконну міграцією в Європу, на часі посилити патрулювання в прикордонні, - зазначив очільник району.

Ще однією проблемою в районі є сміття. Не секрет, що в урочищі Кізій та на ділянці де прикордонниками встановлено паркан, викидають сміття навіть в мішках.

Тому, Павло Басараба запропонував Мукачівському прикордонному загону приділити цьому особливу увагу, здійснити прибирання сміття, а також забезпечити подальший контроль недопущення засмічення на підвідомчій території.

Остання зміна сторінки: 01-04-2016 11:18