Громадська організація Екоклуб запрошує на тренінги

training-planГромадська організація Екоклуб за підтримки фонду Фрідріха Берта запрошує до участі у тренінгу представників сільських, міських та районних органів влади, представників громадських організацій або неурядових організацій для підвищення обізнаності держслужбовців та громадських діячів щодо особливостей застосування енергосервісних контрактів (ЕСКО).

Енергосервісні контракти (ЕСКО) дозволяють оплачувати коштовні енергоефективні заходи за рахунок майбутньої економії газу, електрики і.т.д. Чинне законодавство дозволяє реалізовувати такі ЕСКО проекти як у багатоповерхівках, так і у бюджетних закладах.

Тренінги відбуватимуться в Хмельницькому 13-14 квітня, в Полтаві - 18-19 квітня, в Миколаєві - 25-26 травня. Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування.

Реєстрація  для участі за посиланням.

Додаткова інформація за телефоном: (067) 36-34-110 - Дмитро, (098) 78-74-054 - Наталія та за ел. поштою: natalia@ecoclubrivne.org.

Остання зміна сторінки: 31-03-2016 10:47