26440_1Компанія ТОВ ,,УКРАВТОНОМГАЗ" організовує перший всеукраїнський форум ,,Облік нафтопродуктів 2016", який відбудеться 14 квітня 2016 року в Готелі ,,Ramada Encore” за адресою Україна, м. Київ, Столичне шосе, 103.

Форум буде проведено за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Мета форуму – роз’яснення та інформування власників, керівників та інших представників ринку нафтопродуктів, підприємств аграрного сектору, промисловості та комунально-побутового сектору всіх форм власності щодо:

- особливостей податкового законодавства в сфері нафтопродуктів;

- електронного адміністрування реалізації пального;

- особливостей роботи з акцизними накладними на пальне;

- роз’яснення законних дій КМДА по демонтажу газових заправок та ознайомлення з планом розвитку транспортної інфраструктури міста;

- сучасних світових технологій в області обліку, списання, віддаленого моніторингу та вимірювання кількості нафтопродуктів;

- методів успішної роботи сучасних автозаправних станцій.

Форум вже планують відвідати:

Представники влади, профільних міністерств і комітетів, обласних, районних, міських адміністрацій;

Представники паливно-енергетичного, промислового напрямків;

Представники фінансових організацій;

Керівники агропідприємств та промислових компаній;

Директори та власники АЗС, АЗК, АГЗП, АГЗС;

Фінансові директори і головні   бухгалтери підприємств;

Керівники служб безпеки;

Керівники транспортних та логістичних компаній;

Представники бізнес-структур.

Додаткова інформація розміщена на офіційному сайті заходу - www.oilforum.com.ua

Остання зміна сторінки: 23-03-2016 17:20