Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

big-Iz

Щиро вітаю вас із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ю річницею виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам`яттю полеглих та висловлюємо слова глибокої поваги Вам, воїнам-інтернаціоналістам, хто пройшов вогненними шляхами Афганістану та інших країн. Ми цінуємо Ваш героїзм і мужність.

Ви і сьогодні вносите неоціненний вклад у захист територіальної цілісності і суверенітету нашої держави в східних регіонах України, передаючи свій бойовий досвід молодим бійцям.

Дякуємо вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадську відповідальність, за те, що своїм особистим прикладом захищаєте честь і гідність нашої держави.

Бажаємо всім вам міцного здоров`я на довгі роки, щастя, миру, добра та злагоди у родинах.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                              Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                 Василь Дан

Остання зміна сторінки: 15-02-2016 10:02