Дурана призначено першим заступником голови Закарпатської облдержадміністрації

jpgСьогодні на апаратній нараді Геннадій Москаль представив першого заступника голови облдержадміністрації. На цю посаду призначений Іван Дуран. Керівник області поставив своєму першому заступнику завдання: підшуковувати кандидатури на посади керівників управління капітального будівництва та департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури облдержадміністрації.
Довідково: Іван Петрович Дуран народився 24 серпня 1971 року у с. Щасливе на Мукачівщині. Має дві вищі освіти: у 1995 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю економіка підприємства, у 2008-му в Ужгородському Національному університеті здобув фах юриста. Впродовж дванадцяти років працював в органах Служби Безпеки України.  До призначення очолював Федерацію футболу Закарпаття.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 25-01-2016 21:51