Шановні мешканці Рахівщини!

1421931377_zh400_ukraina_golub_mir_Вітаємо вас з Днем Соборності України!

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як величне державне свято. У золотоверхому Києві відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів.

Завдяки виваженості, наполегливості та далекоглядності політичних лідерів, ініціаторів і безпосередніх творців Акту злуки, було об’єднано дві гілки українського народу, розділених історією.

Пам’ятаючи про цю величну подію, ми будуємо нову Рахівщину на принципах демократії, верховенства права, виховуємо дітей на яскравих прикладах минулого, пробуджуємо в них повагу до наших традицій, культури, віри.

Ми усвідомлюємо, що лише в єдності дій та соборності душ можемо зробити рідний край економічно й духовно багатим, розвиненим та конкурентоспроможним, а Соборну Україну – могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

Нехай нашу спільну працю вінчають світлі справи, спрямовані на розвиток нової Рахівщини і України, добробут і розквіт духовності нашого народу!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                         Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                               Василь Дан

Остання зміна сторінки: 22-01-2016 12:48