![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
22 січня о 14.00 год. на площі перед адмінбудинком районних держадміністрації і ради, розпочнуться заходи з відзначення Дня соборності України та 70-річчя утворення Закарпатської області у складі Української держави.
З площі, колона у складі представників районної влади, установ, організацій, служб та активної громадськості попрямує до пам'ятника Тарасу Шевченку для урочистого покладання квітів.
Остання зміна сторінки: 19-01-2016 18:33