Райлікарні допомогли благодійники з Німеччини

dopomohaУ вівторок, 12 січня, до районної лікарні прибув вантаж з благодійною допомогою, вкрай необхідною для операційної та відділень хірургічного профілю.
Стерильні халати, перев’язувальні матеріали, простирадла та інші засоби догляду за пацієнтами на значну суму організували для пацієнтів медичного закладу Рахівщини наші земляки Сергій і Віола Матічини, які проживають у Німеччині. Щоб доправити його до Рахова, чимало зусиль доклали греко-католицька громада цієї країни та голова благодійного фонду «Любов і милосердя» з Тячева Василь Микуляк, який допоміг з оформленням документації. А очільник райдержадміністрації Павло Басараба посприяв з коштами на оплату транспорту для перевезення медичного гуманітарного вантажу.
Тепер медики мають можливість кошти, заплановані на придбання згаданих засобів лікування, спрямувати на інші потреби.
Адміністрація райлікарні щиро вдячна благодійникам з Німеччини та всі м іншим, причетним до доброї справи.

zorka.in.ua

Остання зміна сторінки: 16-01-2016 17:04