![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
На ім’я керівника краю Геннадія Москаля надійшов лист від голови Сватівської РДА, що на Луганщині Володимира Озерова зі словами вдячності.
--Щиросердечно, від повноти душі, дякуємо Вам особисто та у Вашій особі Закарпатській обласній адміністрації за надану суттєву допомогу у ліквідації наслідків пожежі, що виникла 29 листопада п.р. на військових складах у місті Сватове Луганської області.
Надана вами допомога у складний для Сватівщини час є підтвердженням думки про значущість і високість почуттів єдиних по духу людей, що є міцним підґрунтям нової української державності, - йдеться у листі. – Зараз надзвичайно важливо для мешканців Сватівського району відчувати міцне і надійне плече, підтримку та реальні і конкретні дії.
Висловлюємо Вам велику вдячність за надану допомогу, розуміння і підтримку, - пише голова Сватівської РДА В. Озеров.
Прес-служба Закарпатської ОДА
Остання зміна сторінки: 29-12-2015 16:43