Шановні працівники архівних установ району!

hmЩиро вітаємо вас із професійним святом - Днем працівників архівних установ!

Встановлене Указом Президента України у 1998 році, це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто відкриває нам нові та забуті сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.

Сьогодні, ви допомагаєте відновити правду, згадати забуті імена, неупереджено оцінити важливі події, що відбувалися у минулому.

Переконані, що ваш професіоналізм і висока відповідальність будуть й надалі запорукою зміцнення духовного зв'язку минулих та прийдешніх поколінь, сприятимуть дбайливому збереженню безцінної національної спадщини.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та нових вагомих здобутків.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                        Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                Василь Дан

Остання зміна сторінки: 24-12-2015 12:19