Щодо протидії контрабанді

139704У зв’язку з посиленими заходами щодо протидії протиправній діяльності на Державному кордоні, зокрема, протидії контрабанді та незаконній міграції, учасниками організованих злочинних угрупувань вишукуються нові форми її ведення. Найбільшої активності у 2015 році набули факти використання у протиправній діяльності малих літальних апаратів та безпілотних літальних апаратів.

Враховуючи вищезазначене, з метою сприяння підрозділам Державної прикордонної служби України у протидії контрабанді та незаконній міграції, надаємо контактну інформацію підрозділів Національної поліції України та відділів прикордонної служби, розташованих на території району, на які зможуть звернутися мешканці у разі отримання інформації про підготовку або здійснення протиправної діяльності із використанням літальних апаратів, виявлення у межах району невідомих осіб, автомобілів з причепами, якими можуть здійснюватися перевезення малих літальних апаратів чиїх окремих частин:

Рахівське районне відділення поліції

Тячівського відділу поліції ГУНП