![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
З нагоди Дня Святого Миколая у Закарпатському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та притулку для дітей служби у справах дітей відбулися святкові заходи.
Святкування розпочалися концертною програмою, підготовленою вихованцями закладу.
З чудовим святом теплими словами Закарпатський центр соціально-психологічної реабілітації дітей привітала, зокрема, начальник служби у справах дітей Світлана Якімеліна.
У притулку для дітей служби у справах дітей також пройшли урочистості з нагоди святкування Дня Святого Миколая. Вихованців вітали представники управління СБУ в Закарпатській області та представники відділення СБУ у Берегівському районі, представники підприємства «Флекстронік», група байкерів м. Ужгород та представники волонтерського руху.
Діти отримали солодощі, іграшки, книги, спортивний інвентар.
Служба у справах дітей Закарпатської ОДА
Остання зміна сторінки: 21-12-2015 13:53