26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу в історії людства, яка сталася у 1986 році.

Чорнобиль… Це слово назавжди увійшло в людську свідомість як символ глобальної екологічної катастрофи. Це найбільш драматична та важка за своїми наслідками катастрофа в сучасній історії, яка має негативні наслідки щодо економічного, психологічного та соціального стану населення, яке проживає на забруднених територіях або поблизу них.

За інформацією управління соціального захисту населення та надання соціальних послуг райдержадміністрації - райвійськадміністрації на обліку перебуває 119 осіб та 18 дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи. З них: 32 особи першої категорії, 33 – другої, 44 – третьої, 3 – четвертої категорії, 7 вдів померлих чорнобильців.

За звітний період за бюджетною програмою 2501530 „Соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини” виплачено компенсацію на загальну суму 81,0 тис.грн., в тому числі: на щомісячну грошову допомогу у зв'язку з обмеженням продуктів харчування та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян – 72,7 тис.грн., щорічну допомогу на оздоровлення в сумі 8,3 тис.грн.

Дякуємо, Вам, шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС, за героїзм та мужність, за сміливість та відвагу! Нехай у Ваших родинах завжди панує благополуччя, спокій, мир і злагода.

Остання зміна сторінки: 22-04-2024 11:13