Закарпатцям розповіли, як не потрапити у пастку работоргівців

З ініціативи міжнародної громадської організації «А21» у партнерстві з департаментом соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації 11-14 березня в області відбувалися заходи щодо протидії торгівлі людьми для тимчасово безробітних осіб, які перебувають на обліку в центрах зайнятості.

Представники ГО «А21» також завітали у коледж мистецтв ім. А. Ерделі, Мукачівський аграрний коледж, професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича, Перечинську та Великоберезнянську ЗОШ-інтернати Закарпатської обласної ради, Ужгородську школу-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради.

Під час семінарів та тематичних ігор координатори з превентивної роботи ГО «А21» Катерина Яковенко та Валерія Павлюк акцентували увагу школярів та студентів на тому, як не потрапити в пастку до работоргівців, і надали рекомендації з легального працевлаштування.

Остання зміна сторінки: 14-03-2019 15:04