В районі привітали захисників України

11 жовтня в приміщенні Рахівської районної ради відбулися урочисті заходи та святковий концерт присвячені захисникам України.

Керівники району, представники громадськості зібрались, щоб подякувати та привітати всіх захисників України. Привітали зі святом перший заступник голови РДА Віктор Турок, заступник голови Рахівської районної ради Іван Копич, побажали міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру і родинного благополуччя.

Також, за особисту мужність та високий професіоналізм у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисника України нагородили спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Найкращі учні шкіл міста поклали корзинки квітів до пам’ятника воїнам-визволителям у Другій світовій війні та меморіальних дошок загиблим мешканцям Рахівщини та хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців, які загинули захищаючи незалежність України.

На завершення свята відбувся концерт.

Остання зміна сторінки: 01-11-2019 22:56