В облдержадміністрації з професійним святом привітали закарпатських автомобілістів і дорожників

Сьогодні, 24 жовтня, в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника, який згідно з Указом Президента відзначається в Україні в останню неділю жовтня.
Найкращих працівників галузі від імені голови ОДА Ігоря Бондаренка привітав його перший заступник Іван Дуран.
– Усі ми бачимо, що дорожня галузь в нашій країні ще потерпає від багатьох проблем. Тим затребуванішою є ваша робота, – наголосив Іван Дуран. –Мешканці Закарпаття і гості нашого краю потребують хороших доріг, тож бажаю вам виправдати їхні сподівання. Щиро вітаю вас з професійним святом і зичу гідно виконувати вашу нелегку щоденну роботу. Переконаний, що її результати не забаряться і наш край вже невдовзі матиме розвинуту та якісну інфраструктуру.
Відтак, представники дорожньо-транспортної галузі області отримали від облдержадміністрації та обласної ради почесні грамоти та подяки. Серед них – керівники, окремі працівники та колективи автотранспортних підприємств, перевізники, фахівці з ремонту і обслуговування транспортних засобів, представники патрульної поліції.

Прес-служба ОДА

Остання зміна сторінки: 29-10-2019 21:56