Управління соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації інформує!

Управління соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації інформує громадян, які звертаються за призначенням державної соціальної допомоги, що відповідно до Постанов КМУ № 250 від 24.02.2003р., № 1751 від 27.12.2001р. та № 848 від 21.10. 1995р., органи соціального захисту мають право робити запити до Державної Фіскальної служби для перевірки достовірності даних про доходи заявників та членів їх сімей.

Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу  чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Прохання всіх уповноважених представників сім’ї, що звертаються до управління за призначенням соціальної допомоги представляти оригінали документів, що посвідчують особу (в т. ч. ID – картку) для дітей, які досягли 14 річного віку і старше.

Остання зміна сторінки: 24-01-2020 14:21