Три амбулаторії отримали нові спецавтомобілі

Нарада з головними лікарями амбулаторій загальної практики – сімейної медицини відбулася 26 грудня за участі голів райадміністрації і райради Віктора Медвідя та Василя Дана.

На нараді обговорили питання якості надання первинної медичної допомоги сімейними лікарями жителям Рахівського району.

Як зазначили керівники району, завдяки модернізації медичної галузі покращується надання медичної допомоги сільському населенню. І це насправді великий крок вперед, тому що поліпшення якості медичного обслуговування, підвищення ролі профілактичних заходів неможливо без змін старої моделі надання медичної допомоги. Необхідно докласти максимум  зусиль, щоб позитивні зміни від запровадження реформи первинної ланки медичної допомоги відчули не тільки сімейні лікарі, а й усі мешканці району.

Після наради, перед будівлею Рахівської районної ради, відбулася урочиста передача трьох повнопривідних, з підвищеною прохідністю медичних автомобілів ,,RENO DUSTER” лікарям амбулаторій сіл Білин, Водиця і Видричка, а також обладнання для лабораторії лікарні смт. Ясіня. Ключі від новеньких автівок та обладнання вручили голови Рахівських райдержадміністрації та райради Віктор Медвідь і Василь Дан, а також, головний лікар Центру ПМСД Ірина Княгницька.

Звертаючись до присутніх, керівники району привітали всіх з нагоди передачі автомобілів, побажали лікарям здоров’я, наснаги та активної праці.

Остання зміна сторінки: 10-01-2020 13:12