Стартували прямі щоденні залізничні й автобусні рейси за маршрутом Чоп – Прага – Чоп

Сьогодні очільник краю Віктор Микита разом із представниками RegioJet та АТ «Укрзалізниця» у Чопі запустили прямі щоденні залізничні й автобусні рейси за маршрутом Чоп – Прага – Чоп.

«Нове пасажирське сполучення відкриє для мешканців Закарпаття нові можливості для зручних подорожей до Чехії, Словаччини та з пересадками – далі до багатьох країн Європейського Союзу», – підкреслив голова ОВА.

За його словами, це важлива подія для нашої області й усієї України.

«Ми стаємо ще ближчими до ЄС, наші громади та регіони отримують можливість додаткового розвитку, однак найголовніше – це люди, родини, які стануть ближчими, а відстані й кордони ми долатимемо швидше і комфортніше», – додав Віктор Микита.

Також він подякував Президенту України Володимиру Зеленському, команді RegioJet, АТ «Укрзалізниця» та всім іншим, хто долучився до реалізації цієї ініціативи.

Остання зміна сторінки: 02-04-2024 08:47