«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

«Шкільні ліги Закарпаття» – це великий регіональний проєкт у системі проведення спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Нову ініціативу з метою залучення школярів краю до занять спортом і популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді започаткував голова ОВА Віктор Микита.
Обласні змагання серед учнівських команд будуть проводити впродовж навчального року в чотири етапи – шкільний, на рівні громади, районний та фінальний.
Змагання проводитимуть у таких видах спорту:
  • футзал (футбол);
  • настільний теніс;
  • волейбол;
  • баскетбол;
  • шахи.
Нагадаємо, що заклади загальної середньої освіти нашої області також беруть участь у загальнонаціональному проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який фінішує турнірами серед команд різних регіонів країни.
Цей проєкт передбачає змагання з баскетболу, волейболу, футзалу, чирлідингу та спортивного орієнтування. Встигніть зареєструвати свою шкільну команду до 1 лютого 2024 року за посиланням. (https://scl.gov.ua/)

Остання зміна сторінки: 11-01-2024 13:35