На Закарпаття доставили понад 100 овець тірольської гірської породи

110 молодих овець і баранів тірольської гірської породи привезли на Закарпаття. Це черговий позитивний результат співпраці нашого регіону та федеральної землі Республіки Австрія.

Голова ОВА Віктор Микита зауважив, що вівці подолали більше тисячі кілометрів спеціальним транспортом та були доправлені на карантин в одне з господарств Хустщини.

«Попри війну майже рік спільної роботи місцевих та австрійських фахівців у галузі вівчарства і селекції продовжується тут, на карпатських полонинах, для того щоб дати імпульс розвитку традиційному для нашого краю ремеслу», – підкреслив очільник Закарпаття.

Віктор Микита подякував кожному, хто долучився до реалізації проєкту, зокрема й громаді федеральної землі Тіроль за надійне і щире партнерство.

Остання зміна сторінки: 27-03-2024 09:58