На Рахівщині з робочим візитом побувала віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш – Цинцадзе

Цими вихідними у рамках відзначення 80-ої річниці Карпатської України, з робочим візитом на Рахівщині побувала віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Зустрічі з прєм’єркою проводились два дні – 16 і 17 березня у Будинках культури та школах м. Рахів та смт. Ясіня, за участі голови Рахівської райдержадміністрації Павла Басараби.

Активні мешканці міста та селища мали можливість звернутися до пані Климпуш – Цинцадзе щодо існуючих проблем громад та висловити свою точку зору з різних питань.

- Громади відчули свої можливості і бачать свої подальші перспективи, - зазначив голова РДА Павло Басараба.

Для мешканців Карпат особливо гостро стоїть проблема довкілля. Громади вже зрозуміли, що сміття – то не лише виклик, а і ресурс, тому Іванна Орестівна висловила сподівання, що громадська активність, підсилена державною політикою з Києва, дуже скоро допоможуть прибрати в горах.

Окрім цього, рахів’яни і ясінянці висловили свої прохання та думки з питань покращення інфраструктури, матеріально-технічної бази загальноосвітніх і медичних закладів, відновлення музичної школи в смт. Ясіня, покращення спортивної бази для підготовки спортсменів, та інші.

У рамках відзначення 80-ої річниці Карпатської України, віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш – Цинцадзе, голова Рахівської РДА Павло Басараба і селищний голова Едуард Зелінський, поклали квіти до пам’ятників – Степану Клочураку, Дмитру Климпушу та до стели Небесній Сотні.

Остання зміна сторінки: 19-03-2019 19:25