Шановні державні службовці!

bfc7bВід усієї душі вітаю Вас із нашим професійним святом – Днем державної служби.

Встановлення цього свята є свідченням важливої ролі державної служби у розбудові України, як суверенної, демократичної, соціальної, правової держави.

Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування нових підходів у вирішенні різних проблем, мають стати надійними супутниками кожного державного службовця. Від Вашого професіоналізму, сумлінної праці залежить наближення життя рахів’ян до європейських стандартів.

Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Рахівщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України.

З повагою,

голова райдержадміністрації                          І. Вербіцька