Чергова зустріч з представниками бізнесу Рахівського району відбулася 18 лютого

2(1406)До представників бізнесу звернувся керівник районної податкової інспекції Владислав Кич. В ході зустрічі він зауважив, що незмінним напрямом роботи органів Міндоходів України є розвиток партнерських відносин з громадянами та бізнесом, підвищення ефективності адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, надання якісних адміністративних послуг громадянам і бізнесу, та, як результат, забезпечення наповнення доходної частини бюджету.

З новаціями та змінами податкового законодавства присутніх знайомила голова ради Асоціації платників податків у Закарпатській області Марта Волощук. За її словами, у новому році підприємців чекає виключно покращення умов ведення бізнесу, яке відбуватиметься за рахунок спрощення процедур реєстрації, розвитку електронних сервісів та постійного вдосконалення роботи відомства. Щодо змін у законодавстві, то з 1 січня 2014 року приватним підприємцям, які бажають бути зареєстрованими як платники єдиного податку, та приватним підприємцям, що вже перебувають на загальній системі оподаткування і бажають перейти на спрощену, отримувати свідоцтво платника єдиного податку не потрібно. Замість свідоцтва вони можуть, за бажанням, безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку .

Начальник інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів у Закарпатській області Алла Дацюк розповіла про зміни в частині справляння податку на прибуток та податку на додану вартість, загальні питання щодо реєстрації та обліку платників податків, висвітлила практичні аспекти адміністрування податків та зборів, що допускають платники ПДВ при оформленні податкових накладних та реєстрації їх в Єдиному реєстрі, при поданні уточнюючих розрахунків.

ДПІ у Рахівському р-ні

Г У Міністерства доходів і зборів