"Воскресни, писанко!"

3 квітня 2013 року на виконання Указу Президента України від 28 грудня 2012 року № 756/2012 ,,Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості”, наказу департаменту освіти і науки, молоді і спорту Закарпатської облдержадміністрації від 01.02.2013 р. № 30 „Про проведення у 2013 році фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”, з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок; виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, за підтримки голови райдержадміністрації  Дмитра Андріюка, управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації було проведено ІІ (районний) етап фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”

Школярі, вихованці позашкільних навчальних закладів та дошкільнята разом зі своїми педагогами, представили свої великодні композиції у формі дерев із писанками, виконаними у різних техніках: традиційна писанка розтопленим воском (батікова техніка), ,,Дряпанка”, ,,Мальованка’’, дерев’яна різьблена писанка, писанка, прикрашена бісером, писанка в техніці оригамі та інші.

Переможцями серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів визнано:

І місце – Рахівський РБДЮТ (керівник – Томащук В.М.),

ІІ місце – Рахівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник – Молдавчук К.М.),

ІІІ місце – Видричанська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник – Кепинач Н.П.).

Серед ДНЗ переможцями стали:

І місце – ДНЗ № 4 смт. Великий Бичків (керівник – Дурнас В.Й.),

ІІ місце – ДНЗ с. Видричка (керівник – Бочкор О.М.),

ІІІ місце – ДНЗ № 2 смт. Кобилецька Поляна (керівник – Вішован Н.П.) та ДНЗ №1 м. Рахів (керівник – Уторобська Н.В.).

Усі команди-переможці отримали подарунки, грамоти управління освіти, молоді та спорту РДА, керівники команд нагородженні подяками за вагомий вклад у підготовку і проведення даного заходу.

Т. Федосенко, методист РМК

Остання зміна сторінки: 04-04-2013 14:41