Відбулася нарада з працівниками клубів

Клубні заклади є базовими установами культури, що діють з метою створення умов для самодіяльної творчості, духовного розвитку, задоволення культурних потреб і організації відпочинку населення. У зв’язку з цим, 20 березня проведено нараду при керівнику апарату райдержадміністрації Олені Кабаль з працівниками клубів.

На порядку денному розглядали питання про взаємовідносини між клубними працівниками та райкомом профспілки культури району; про передачу документів працівників культури сільським селищним радам; про уточнення графіку фестивального руху в районі; про подання декларації працівниками культури – депутатами сільських, селищних рад; про надання пропозицій керівниками щодо проведення творчого звіту району 9 травня 2013 року.

Голова райкому профспілки працівників культури Елла Сойка попрохала присутніх уточнити суми надходжень профспілкових коштів за 2012 рік, у зв’язку з переходом працівників до сільських та селищних рад та надання колективного договору для уточнень та доповнення.

Головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Василь Кухар проінформував присутніх про те, що дана реорганізація проводиться з метою приведення до норм чинного законодавства документації, а не з метою скорочення працівників, оскільки їх звільняють по переводу.

Керівник апарату державної адміністрації Олена Кабаль зазначила, що роль профспілки дуже важлива, вона гарантує право працівника на соціальний захист. Також зауважила, що клубам необхідно щотижня надавати інформацію про проведені та заплановані заходи, оскільки дане питання знаходиться на контролі у голови державної адміністрації Дмитра Дмитровича.

Клубними працівниками були висловлені ряд питань та зауважень, зокрема про оплату праці. Дане питання керівник апарату доручила вивчити, підготувати відповідні листи та на наступній нараді проінформувати працівників культури.

Користуючись нагодою керівник апарату державної адміністрації Олена Кабаль, заступник голови районної ради Михайло Фірка привітали завідувача методичним кабінетом Районного будинку культури Любов Кокерг з ювілеєм та вручили їй спільну грамоту райдержадміністрації та районної ради за особистий вагомий внесок.

Остання зміна сторінки: 20-03-2013 11:46