ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

З 1 січня 2013 року державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в Рахівському районі проводитиметься державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Рахівського районного управління юстиції, а також нотаріусами, як сепціальними суб’єктами, на яких покладаються функції державного реєстратора прав.

Громадянам необхідно звертатися до реєстраційної служби за проведенням державної реєстрації прав у наступних випадках:

1)       проведення державної реєстрації прав з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, зокрема на новозбудовані та реконструйовані об’єкти нерухомого майна;

2)       проведення державної реєстрації речових прав на земельну ділянку, як об’єкт нерухомого майна;

3)       проведення державної реєстрації прав на підставі рішень органів влади, зокрема на підставі рішення суду, органів прокуратури, податкових органів, органів місцевого самоврядування;

4)       проведення державної реєстрації прав, які виникли до 1 січня 2013 року та не були зареєстровані відповідно до законодавства яке діяло на час їх виникнення;

5)       надання інформації з Державного реєстру прав у формі витягу, інформаційної довідки та виписки;

6)       здійснення інших дій, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Право власності та інші речові права на нерухоме майно реєструються в реєстраційні службі за місцем знаходженням такого майна!

У випадку державної реєстрації права власності на новостворену земельну ділянку особа, після державної реєстрації земельної ділянки в органах земельних ресурсів може подати документи до реєстраційної служби для проведення державної реєстрації права власності самостійно або через державного кадастрового реєстратора, який проводив реєстрацію такої земельної ділянки.

За довідками звертатися до сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Рахівського районного управління юстиції Закарпатської області за адресою: м. Рахів, вул. Шевченка, 202                       тел. 2-54-80.

Графік роботи сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Рахівського районного управління юстиції:

Понеділок – П’ятниця:  з 9.00 до 18.00

Обідня перерва: з 13.00 до 14.00

Вихідні дні: субота, неділя

Також, державні реєстратори чергують:

Четвер з 9.00 до 20.00

Субота з 9.00 до 16.00 (без обідньої перерви).

Начальник реєстраційної служби

Рахівського районного управління юстиції                          А.І. Делятинчук

Остання зміна сторінки: 03-01-2013 10:32