Шановні працівники освіти!

День вчителя - це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Ви день за днем, віддаючи часточку свого серця, навчаєте дітей бути мудрими, упевненими в завтрашньому дні.

Любіть наших дітей, навчайте правді і свободі, допомагайте повірити в їхні сили і можливості.

Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя.        Спасибі Вам за щоденну турботу про молоде покоління, за терпіння і вірність обраному шляху.

Міцного здоров'я, віри у свої сили, родинного щастя і добра бажаємо всім Вам на довгі роки.

Низький уклін Вам і всенародна шана!

З повагою,

голова Рахівської районної ради                                                 Василь Дан

голова Рахівської районної державної адміністрації      Павло Басараба

Остання зміна сторінки: 05-10-2018 10:14