На Закарпатті в повному обсязі використано кошти держсубвенції на придбання житла родинам загиблих учасників АТО

В області станом на 27 вересня шість сімей загиблих учасників АТО, та четверо осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, учасників АТО, які потребували поліпшення житлових умов та стали на облік у 2017 році, придбали собі житло за кошти державної субвенції.

Це – дві сім’ї загиблих та дві особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, які перебували на квартирному обліку в м.Ужгород; сім’я загиблого та одна особа з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи у м.Мукачево; одна особа з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи у м.Хуст; по одній сім’ї загиблих у містах Свалява та Виноградів, та сім’я загиблого у Тячівському районі.

Відповідна державна субвенція була профінансована у 2017 році (з частковим дофінансуванням місцевими бюджетами) на загальну суму 6,09 мільйонів гривень. З них, 5,9 мільйонів гривень склали кошти з Держбюджету, і 185 тисяч гривень – з місцевих бюджетів. На сьогодні, кошти цієї субвенції використано в повному обсязі.

Остання зміна сторінки: 28-09-2018 13:41