Шановні співробітники рятувальних служб!

Щиро вітаємо усіх рятівників, гірськопошуковців, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Рахівського району з професійним святом - Днем рятівника!

Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней, інших стихійних лих, природних і техногенних катастроф. В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей.

Дякуємо вам за відданість справі, мужність, вірність обов'язку! Переконані, що, спираючись на славні традиції та накопичений досвід, ви і надалі будете успішно вирішувати покладені на вас завдання.

Від усієї душі бажаємо вам здоров'я та успіхів у службі на благо України!

Зі святом вас!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                           Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                              Василь Дан