Вітаємо з професійним святом - Днем працівника лісу!

Шановні працівники та ветерани лісової галузі краю!
День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу. Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства. Переконані, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств.
Тому прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Святкуючи разом з Вами, бажаємо щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє, міцного здоров'я, невичерпної енергії та успіхів на благо України.
З повагою,

голова Рахівської районної ради Василь Дан