З початку року понад 188,5 тисяч закарпатців отримали медикаменти за програмою «Доступні ліки»

Для Закарпаття на реалізацію програми «Доступні ліки» цього року передбачено 32,4 мільйони гривень. Станом на початок вересня область вже отримала фінансування у розмірі 21,6 мільйона гривень, які розподілили між районами та містами краю.
Станом на 5 вересня укладено 173 договори із 246 аптеками, що виявили бажання брати участь в Урядовій програмі. Медичними працівниками у рамках програми «Доступні ліки» виписано 440 014 рецептів. З початку 2018 року 188 505 закарпатців скористались можливістю отримати необхідні їм ліки за зниженими цінами, а деякі й безкоштовно. Вже отоварено 377 065 рецептів на суму 19,6 мільйонів гривень.
Нині у програмі «Доступні ліки» передбачено 261 препарат, 59 з яких для пацієнта є безоплатними.
Щоб отримати ліки за програмою, пацієнт повинен звернутися до свого сімейного лікаря чи терапевта й отримати правильно виписаний рецепт. Лікар виписує пацієнтові рецепт на лікарський засіб, вказуючи його міжнародну непатентовану назву. Потім пацієнт обмінює рецепт на ліки в аптеці з позначкою «Доступні ліки». Карту аптек, які долучилися до програми, можна переглянути за посиланням: www.goo.gl/dCEMCw.

Остання зміна сторінки: 11-09-2018 13:11