Москаль категорично проти закриття для вантажних операцій десяти залізничних станцій на Закарпатті (+ ДОКУМЕНТ)

Геннадій Москаль категорично заперечує можливість закриття для виконання вантажних операцій десяти залізничних станцій на території області. Так голова Закарпатської ОДА відреагував на лист Ужгородської дирекції залізничних перевезень ПАТ «Українська залізниця» з проханням дати дозвіл на закриття станцій Великий Березний, Жорнава, Есень, Кольчино, Чорнотисів, Рокосів, Боржава, Буштино, Тячів та Солотвино, аргументуючи це оптимізацією роботи транспорту та зменшенням збитків для залізниці.

– Із Києва до нас постійно надходять звернення з вимогами оптимізувати, скоротити чи закрити бюджетні установи в галузі освіти, медицини, соцзахисту тощо, – заявляє Г.Москаль. – Однак ми чи не єдина з областей України, де кількість населення не скорочується, а збільшується, тому за останні три роки не скоротили жодну установу. Навпаки – відкриваємо нові школи, дитсадки, амбулаторії. Ми неодноразово зверталися в Київ із проханнями відновити повноцінну роботу Міжнародного аеропорту «Ужгород», оскільки на місцевому рівні зробити це неможливо. А у відповідь отримуємо тільки обіцянки. Тому Закарпатська облдержадміністрація категорично проти закриття будь-яких виробничих об′єктів на території області, в першу чергу, інфраструктурних.

Остання зміна сторінки: 05-09-2018 17:10