Закарпатські кінологи познайомили дітей з роботою службових собак

21 серпня Служба у справах дітей облдержадміністрації спільно з сектором ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області організували для вихованців Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей екскурсію до кінологічного центру  м.Ужгород.
Начальник кінологічного центру Олександр Лазар презентував дітям адміністративні приміщення, вольєри та розповів про правила техніки безпеки. Також розповів, як правильно тренувати собак, доглядати за ними та допомагати побороти спеку.  Під час екскурсії правоохоронці представили на практиці різноманітні завдання: пошук захованих речей, затримання злочинця, подолання смуги перешкод тощо.
По завершенню екскурсії, діти мали можливість зробити фото зі службовим лабрадором.

Остання зміна сторінки: 22-08-2018 11:22