Інноваційні технології впроваджуються на полонинах Рахівщини

За сприяння голови Рахівської районної державної адміністрації Павла Басараби, за кошти районної Програми створення показових полонинських господарств в районі на 2016 – 2020 роки, на високогір’ї Рахівщини запроваджуються інноваційні технології.

Так, на полонині ,,Гропа”, с. Лазещина, змонтовано невеличку сонячну станцію для вівчарів, які в період випасання овець, проживають на даній полонині та виготовляють сир-буц та вурду.

Особливістю цієї полонини є те, що вона знаходиться на туристичному напрямку до найвищої гори українських Карпат – Говерли. Встановлення сонячної станції дасть можливість туристам і мандрівникам заряджати ліхтарики, мобільні телефони, а у вологу погоду - використовувати електричні сушки для взуття.

Також, для захисту овець від вовків на Гропі змонтовано кілька cвітлодіодних LED прожекторів.

Відділ агропромислового розвитку Рахівської РДА

Остання зміна сторінки: 15-08-2018 11:10