Шановні працівники торгівлі!

День працівників торгівлі – свято галузі, до якої прямо чи опосередковано має відношення майже кожен громадянин нашої країни.

Щиросердно дякуємо всім ветеранам торгівлі за їх значний внесок у розвиток торговельної галузі, виховання гідних кадрів торгівлі, які працюють на її розвиток в сучасних умовах, також висловлюємо глибоку подяку нинішнім працівникам торгівлі – міцного здоров’я, добробуту в сім’ях, вдячності від покупців за відмінне обслуговування. Нехай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, успіх та щастя будуть вашими супутниками назавжди.

Бажаємо Вам тільки привітних покупців і хороших продажів.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                              Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                 Василь Дан

Остання зміна сторінки: 27-07-2018 14:32