Облдержадміністрацією затверджено заходи щодо реалізації експертних пропозицій від громадського об’єднання

У травні громадська організація «Закарпаття-Донбас» провела експертизу виконання структурними підрозділами облдержадміністрації Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, що була реалізована протягом 2016-17 рр.

За результатами громадської експертизи було підготовлено та подано до ОДА експертні висновки та пропозиції. У свою чергу облдержадміністрацією розроблено та затверджено відповідні заходи, спрямовані на реалізацію згаданих експертних пропозицій.

Остання зміна сторінки: 24-07-2018 22:22