Подання ФОП на загальній системі оподаткування податкової декларації про майновий стан і доходи, якщо протягом звітного року перейшла із спрощеної системи оподаткування на загальну (у т.ч. новостворена)

Фахівці ДПІ у Рахівському районі нагадують, що відповідно до п.п.177.5.2 п.177.5 ст.177 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ)  фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування.

Водночас відповідно до п.177.5 ст.177 ПКУ фізичні особи – підприємці, які здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування, подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені для річного звітного податкового періоду.

Таким чином фізичні особи – підприємці, які перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну системи оподаткування або здійснили процедуру державної реєстрації як суб’єкта господарювання та обрали загальну систему оподаткування, подають до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного кварталу, в якому відбувся перехід на загальну систему оподаткування за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу та річну податкову декларацію за результатами календарного року.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 12-07-2018 13:05